Найкраще про взаємини та кохання.
В реальному часі.

А чи не подарувати йому…

Новорічні свята - час чарівних прогулянок вечірнім містом та зігріваючих обіймів. І звичайно ж це час очікування дива та подарунків від любих та близьких людей. Якщо ваші стосунки тільки розвиваються і ви мало знаєте одне одного, то обрати подарунок для коханого може виявитися складним завданням. Але якщо ти хочеш цим подарунком дати зрозуміти, що ваші стосунки дуже важливі для тебе, а з іншого боку - зробити романтичний подарунок в темі свята - скористайся порадами з нашої статті.
А подарю-ка я ему...

Купони на виконання його бажань

Заздалегідь розпитайте свого хлопця про те, що йому хотілося б від тебе у ваших стосунках. Наприклад, щоб ви разом пили какао вранці або він хотів би, щоб ти пішла з ним на якийсь бойовик, про який він постійно тобі розповідав, а не на романтичний фільм; прогулянка «на довіру» із заплющеними очима; прощення однієї образи; або щоб ти розповіла йому про свої таємні бажання … Щоб зробити йому приємний сюрприз, на невеликих листочках напиши різні бажання, які ти зможеш виконати на його прохання в ці свята.

А подарю-ка я ему-1

Книга стосунків

Якщо у вас є хоч і маленька, але своя історія стосунків, можна створити цілу книжку з картинками про неї. У гарний блокнот вклеюй ваші спільні фото, збережені квитки, напиши найяскравіші спогади. Як варіант – структурувати спільні враження за тижнями або місяцями, щоб ця книга-щоденник відображала хронологію ваших стосунків. А в кінці можна скласти список того, що ви разом можете зробити цієї зими або у наступному році. Такий милий і цінний подарунок підкреслить, що ти щиро радієш кожному дню, який провела разом з коханим.

Парні речі

Якщо часу на вигадування і створення подарунку власноруч зовсім не залишилося – у найближчих магазинах пошукай симпатичні парні дрібнички. Це можуть бути дві подушки, дві футболки, два шарфи, два кулони або браслети. Одну річ подаруй йому, а іншу залиш у себе. Це буде символом того, що ви доповнюєте одне одного і є частинками одного цілого.

В’язані речі

Якщо у тебе є талант в’язати (хоч трішки), можна спробувати зв’язати йому шарф або іншу милу в’язану річ, наприклад, оригінальний чохол на його горнятко або теплі шкарпетки. Це буде дуже зворушливий подарунок, який підкреслить якесь особливе тепло і турботу у ваших стосунках. А якщо ж з в’язанням у вас ніяк, то все це можна і придбати – головне дарувати від щирого серця.

kholodno

Запрошення на майстер-клас

Немає нічого кращого, ніж моменти і емоції, які ви переживаєте разом. Тому напередодні Нового року можеш пошукати різні майстер-класи, де тебе і твого хлопця навчать робити щось цікаве – розписувати ялинкові іграшки, ліпити з полімерної глини, робити парні брелоки, або пекти смачну піцу. Ненароком порозпитуй свого коханого, що було б йому цікаво. Так ти зможеш не тільки влаштувати приємний сюрприз, але і здійснити його мрію.

Успіху і приємних вам подарунків!

За зображення дякуємо цьому ресурсу.

Укладачка статті – Вертола Світлана.

Слідуй за нами:

ВКонтакте