Найкраще про взаємини та кохання.
В реальному часі.

На відстані дзвінка

Стосунки на відстані - справжнє випробування для люблячих сердець. Хтось вважає, що вони апріорі приречені на провал. А хтось вірить, що час і довгі розлуки допомагають парі стати ближче і міцніше. Яке ж із цих тверджень є правдою, а яке - брехнею? Читай у нашій статті!
Стосунки на відстані

Людина звикла «каталогізувати» будь-яку інформацію, ділити все на «чорне» і «біле». І особливо це стосується неоднозначних тем. Але важливо розуміти, що немає чітких порад і рекомендацій, коли справа йдеться про почуття двох людей. Кожні стосунки унікальні, так само як і кожен з нас окремо. І тільки від нас і наших дій залежить, чи зможемо ми зберегти своє кохання, чи ні.
 
Давай розглянемо “найскладніші” сторони стосунків на відстані і пошукаємо варіанти розв’язання цих проблем. Важливо зауважити, що це стосується тих пар, які бачили одне одного в реальному житті, вже впевнені у своєму партнері, і точно націлені на те, щоб бути разом. Стосунки в мережі заслуговують окремої статті.
 

Брак уваги

 
Ще недавно ти міг(-ла) у будь-який момент побачити близьку тобі людину, зробити приємний сюрприз або просто порадувати своєю увагою. А зараз цього так не вистачає, причому вам обом. Проте треба в усьому шукати свої плюси! Наприклад, зараз вам можна зануритися в романтичну епоху лицарства і влаштувати традицію обміну паперовими листами. Або навіть періодично надсилати одне одному посилочки. І не важливо, Новий рік надворі або просто в голову прийшла ідея надіслати приємний сувенірчик коханій людині. Більш того, кур’єрська доставка в будь-який момент зможе порадувати твою другу половинку улюбленою піцою або букетом квітів.
 

Одна романтична легенда свідчить, що Маяковський був невзаємно закоханий у Тетяну Яковлєву. Але він не здавався, і на весь свій гонорар за паризькі виступи замовив доставку квітів для своєї коханої. Навіть після його смерті Тетяні регулярно приходили букети з підписом «Від Маяковського», а під час Другої світової війни вона вижила тільки завдяки тому, що продавала ті самі квіти.

Нема можливості проводити час разом

 
На відстані ви проводите дозвілля по-різному, і тому з кожним новим листуванням все складніше знаходити спільні теми для розмов. Щоб цього не відбувалося – створіть традицію ввечері разом дивитися фільми або серіали, синхронно натискаючи кнопку «play», або вдвох слухати альбоми улюблених музичних виконавців. Так ви відчуєте єднання, і вам завжди буде що обговорити, поділитися емоціями.
 

Питання довіри

 
Коли ви далеко одне від одного, то практично нереально дізнатися, де і як проводить час твій партнер, тому питання довіри стоїть особливо гостро. Якщо у тебе є сумніви – чесно поділися ними зі своєю другою половинкою і поясни, що саме викликало підозри. Щоб між вами не виникали конфлікти на цьому ґрунті – намагайтеся повідомляти одне одному, куди ви збираєтеся піти і з ким, а також коли плануєте бути вдома. Це не тільки корисно, а й безпечно для вас обох.
 
Стосунки на відстані1
 

Хитке майбутнє

 
Якщо ви вважаєте свої стосунки серйозними, то відкритим і гострим завжди залишається питання майбутнього. Коли ви роз’їхалися на навчання в інші міста/країни, або просто з якихось причин не можете бачитися регулярно – складно щось вирішувати і планувати. Тому не варто прямо зараз міркувати на тему того, хто до кого переїде і як це буде відбуватися. Якщо в перспективі у вас ще багато часу без можливості побачитися – не загадуйте наперед, адже багато що може змінитися. Як і обставини, так і ви самі. Але прямо зараз ви можете виконувати план-мінімум, а саме:
 
- намагатися враховувати вищеописані поради;
- якомога частіше спілкуватися в мережі або виходити на зв’язок в Скайпі;
- ділитися всіма емоціями і переживаннями одне з одним;
- не забувати говорити про свої почуття, і про те, як ви цінуєте ці стосунки;
- бути вірним (-ою);
- щиро вірити в те, що ваші стосунки перенесуть ці випробування;
- всіма силами шукати спосіб зустрітися.
 
Стосунки на відстані 3
 
На відстані складно якимось чином «оживити» почуття, але все реально, якщо тільки захотіти. І пам’ятайте, що стосунки – це постійна робота, і результат залежить від вас обох!
 
За зображення дякуємо цьому ресурсу, а за gif-анімацію – цьому.
 
Укладачка статті – Вертола Світлана.
 

Слідуй за нами:

ВКонтакте