Романтика у літньому таборі

Море, сонце, яскраві емоції та враження, нові знайомства - ми чекаємо все це з нетерпінням, відраховуючи дні до кінця травня. Для деяких з нас літо це не тільки відпочинок з рідними, а й поїздка у табір. Відпочинок у літньому таборі допомагає отримати відмінний досвід самостійного життя та перевірити свої особистісні якості, в тому числі, що стосується вміння адаптуватися серед незнайомих людей. А ще це перспектива...романтичних стосунків. Дещо про стосунки у таборі - у нашій статті.

Доведено, що пережиті разом позитивні емоції зближують людей. Тому цілком природно, що ти можеш закохатися. У того симпатичного хлопця, що допоміг тобі підійматися на гору під час походу вашого загону. Невимушена атмосфера та постійні спільні заходи сприяють виникненню взаємних симпатій, допомагають швидше знайти контакт одне з одним.

Стосунки у таборі (або на базі відпочинку) мають багато плюсів:

  • У вас двох абсолютно однаковий режим дня, а це означає, що не потрібно вишукувати час та можливості, щоб зустрітися. Ви буквально у декількох кроках одне від одного. У будь-який час.
    • Усе спілкування офлайн. Без листування і (ігнорування) дзвінків. Якщо є проблема – ви просто розмовляєте про це. Чудова практика вирішувати всі питання в реалі.
  • Не потрібно витрачати гроші на побаченні. У таборі дуже просто сходити на спільну вечерю, обід і навіть сніданок – абсолютно безкоштовно!
  •  

      • Легко побачити всі сильні й слабкі сторони одне одного. Чому? Дивись пункт №1: ви постійно разом! Дискотеки, спортивні ігри та конкурси покажуть, чи так саме він / вона добре танцює, грає в футбол і співає, як розповідав/-ла.
        Стосунки у таборіАле в таких знайомствах і зближеннях є й мінуси:
      • Відсутність приватності. Вас постійно оточують друзі та вожаті. Тому потрібно бути винахідливими та шукати місце й час, щоб просто побути віч на віч.

     

      • Пітна футболка після гри у волейбол – «дуже» привабливо.

     

      • Складно по-справжньому добре пізнати одне одного. У вас не дуже багато часу, щоб поговорити про свої інтереси, смаки й почуття. Та й вцілому за один-два тижні складно вибудувати стійкі стосунки.

     

      • Якщо ви посваритеся (а таке теж буває, погодься), буде складно уникати одне одного.

     

      • Усвідомлення того, що ці взаємини припиняться одразу після зміни (дуже ймовірно). Або через деякий час.

    За будь яких умов, важливо пам’ятати про те, що стосунки мають бути безпечними. Навіть якщо ви довіряєте одне одному на усі сто, не забувайте про контрацепцію. Нехай відпочинок не має неприємних наслідків у вигляді ЗПСШ або незапланованої вагітності.
    Але чи реально підтримувати стосунки після того, як закінчилася зміна і ви роз’їхалися хто куди? Звичайно! Так, після повернення додому кожен знову зануриться у море рутинних справ. Так, з часом деякі емоції вщухнуть. Але якщо ви щиро хочете бути разом – так і буде.

    Спілкуйтеся частіше, діліться одне з одним навіть дрібницями про своє життя, і всіма силами шукайте спосіб побачитися ще раз.

    Можливо, саме ця зміна у таборі стане першим кроком на шляху до справжнього кохання й міцних тривалих стосунків 🙂

    За зображення дякуємо цьому ресурсу, а за gif-анімацію – цьому.