Питання, на які вже є відповіді

Здесь ты можешь найти ответы на вопросы наших читателей.

Про що б ви хотіли дізнатись?

Усі теми
Спілкування
Кохання &
стосунки
Секс
Здоров’я
Вагітність
Загрози
Незалежність

Мені 15 років і в мене невеликі груди конусоподібної форми(і так з 13 років). Маленький розмір мене цілком влаштовує, а от форма… Під одягом це не надто помітно. Мабуть, ви порадите ліфчики з поролоном, але я не часто їх ношу, бо мені незручно. Чи нормальна така незвична форма грудей або слід звернутись до лікаря? Можна змінити це за рахунок фізичних вправ чи набору ваги?

Анжела

У мене є певні проблеми по "жіночій частині", зараз приймаю гормони які призначив лікар (вже призначали декілька різних препаратів і це третій курс саме цього препарату, бо вони мене "не беруть"…). Я на свій вік(14 років) не дуже схожа на дівчинку: стегна лише трохи округлились, талія є, але не тонка, груди намітились, але вони загостреної форми. Ще я висока(це в батька). На ногах раніше сильно росло волосся(саме тоді і назначили гормони). Усюди пишуть, що до 15-16 років дівчина стає жіночною і граціозною. Усі родички(мама, сестри, бабусі) розвивались нормально. Що не так зі мною…

Nikusya23

моя подружка боится, что она беременна. ей всего 16. они с парнем переспали пару недель назад и вроде пользовались презервативом. но она все равно боится, что могла забеременеть, потому что у нее как-то странно болит живот иногда и кружиться голова. идти к врачу она боится, и никому кроме меня вообще ничего не говорит – боится что ей влетит и от родителей и что парень скажет что он ни при чем. она все время плачет, и в депресии. что ей делать?

Ира
<< 1 2 3 4 5 >>