Найкраще про взаємини та кохання.
В реальному часі.

Топ 7 порад, як почати день у гарному настрої

Тобі знайоме відчуття, коли зранку дуже складно вилізти з тепленького ліжка? Нестерпний дзвінок будильника, величезний список справ на сьогодні й непереборне бажання поспати «ще хоч п'ять хвилиночок» – усе це суттєво ускладнює бажання почати день у гарному настрої. То як правильно прокидатися зранку – читай у цій статті.
t-7wgjcbmvc-camila-damasio
   1. Готуй сани влітку. Підготуй все необхідне з вечора. Тоді, збираючись вранці, ти не будеш переривати усю шафу в пошуках своїх щасливих шкарпеток, схвильовано згадувати, де ж твої ключі, рукавички, і ще та сама папка… Зібрана сумка й підготовлений гардероб на завтра – запорука спокійного сну й чудового ранку.

 

   1. Наполеон відпочиває. Якщо у тебе на завтра наполеонівські плани – склади список, що і коли ти плануєш зробити. Можна ще у цьому списку розставити пріоритети, щоб точно зробити найголовніше, а менш важливе – залишити на потім. І не забудь записати одну-дві справи, які серед усієї цієї метушні принесуть тобі задоволення.

 

   1. Музика завжди! Постав на будильник якусь приємну мелодію або улюблену пісню. І не обов’язково одразу вистрибувати з ліжка – дозволь собі трохи поніжитися, щоб організм повністю прокинувся. !Обережно – так можна знову поринути у солодкий сон. Тому краще, щоб твій будильник приємно нагадав про новий день ще хвилин через 5-10.
    good mood_gif1

 

   1. Танці вранці – а чому ні? Намагайся після пробудження виконати кілька простих фізичних вправ. Махи руками, ногами й присідання – це занадто складно? Тоді злегка розімни руками вуха, а також потри долоні одна об одну – це поліпшить прилив крові та підніме тонус організму. Якщо навіть це занадто складно – можна просто пританцьовувати під улюблену пісню, щоб підбадьоритися й покращити свій настрій.

 

   1. Світло в студію! Відкрий вікна і дай сонячному світлу заповнити кімнату. Завдяки цьому головний мозок «прокинеться» швидше.

 

   1. Вода – наше все. Відразу після пробудження випий склянку (або трохи менше) простої води. Це не тільки запустить травний процес (і поліпшить апетит під час сніданку), але й допоможе мозку прокинутися. А ще вода – один із найкращих засобів підтримувати квітучий вигляд.

 

   1. Смаколики forever. З думками про те, що на сніданок тебе чекає щось смачненьке, набагато приємніше прокидатися. Тож намагайся підготувати для сніданку ті продукти, які ти любиш.

    good mood-gif2

 

А ось ще кілька порад від читачів нашого сайту:

 • «Нічого зранку не бадьорить мене краще, ніж контрастний душ та ароматне какао. Без цього я увесь день почуваюся сонною». Марина, 19 років.
 • «Найкращий мотиватор для мене – думка, що сьогодні я зустрінуся з дорогою мені людиною» Олег, 18 років.
 • «Ідеальний ранок – це коли усі дрібниці я спланувала з вечора: вибрала одяг та аксесуари, зібрала сумку. Це допомагає економити час та неквапливо добиратися до універу» Лада, 18 років.

klok-foto-Henrique-Simplicio
Пауло Коельо стверджував: «Кожен ранок – це можливість почати нове життя».

Кожен новий день робить тебе на крок ближче до мрії, дарує усмішки й нові знайомства, оточує приємними емоціями та новими досягненнями. Пам’ятай про це та зустрічай ранок з усмішкою!

За зображеня дякуємо цьому ресурсу.

Укладачка статті – Світлана Вертола.

 

Слідуй за нами:

ВКонтакте