Найкраще про взаємини та кохання.
В реальному часі.
Стосунки на відстані

На відстані дзвінка

Стосунки на відстані - справжнє випробування для люблячих сердець. Хтось вважає, що вони апріорі приречені на провал. А хтось вірить, що час і довгі розлуки допомагають парі стати ближче і міцніше. Яке ж із цих тверджень є правдою, а яке - брехнею? Читай у нашій статті!
далі →
Отношения в летнем лагере

Романтика у літньому таборі

Море, сонце, яскраві емоції та враження, нові знайомства - ми чекаємо все це з нетерпінням, відраховуючи дні до кінця травня. Для деяких з нас літо це не тільки відпочинок з рідними, а й поїздка у табір. Відпочинок у літньому таборі допомагає отримати відмінний досвід самостійного життя та перевірити свої особистісні якості, в тому числі, що стосується вміння адаптуватися серед незнайомих людей. А ще це перспектива...романтичних стосунків. Дещо про стосунки у таборі - у нашій статті.
далі →
Кінець кохання

Фінал кохання?

Стосунки пари – це обопільне рішення двох людей бути разом. Але може статися ситуація, яка похитне цю стійку «систему». Або хтось із двох просто зрозуміє, що більше не відчуває до іншої людини нічого, крім подяки за спільні щасливі моменти, які вже минулому. Як правильно завершувати стосунки, щоб не дуже ранити колись кохану людину? Читай далі.
далі →
Ще