Найкраще про взаємини та кохання.
В реальному часі.
Кінець кохання

Кінець кохання?

Стосунки - це обопільне рішення двох людей бути разом. Але може статися ситуація, яка похитне цю стійку «систему». Або хтось із двох просто зрозуміє, що більше не відчуває до тої людини нічого, крім подяки за разом прожиті щасливі хвилини. Як правильно розлучитися, щоб якнайменше поранити людину? Читай далі.
далі →
шаг в будущее

Крок у майбутнє: як обрати професію?

Ймовірно, скоро у твоєму житті настане момент, коли потрібно буде зробити вибір з приводу свого майбутнього. Значущим рішенням є вибір майбутньої професії і, відповідно, вибір спеціальності та університету. У статті - декілька порад для тих, хто поки не розібрався, ким бути.
далі →
Думка ішних

Чужу думку – під мікроскоп!

Людина - істота соціальна. Інакше кажучи, ми все життя проводимо в оточенні інших людей. Кожен із нас так чи інакше підпадає під чиюсь оцінку, критичну думку з боку. Це тим складніше, якщо ми не питали чужої думки і чиясь критика і поради не занадто нам потрібні. Але без цього ніяк, і доводиться реагувати на думку сторонніх не на шкоду собі, і при цьому не ображаючи оточуючих. Як навчитися це робити правильно - читай далі.
далі →
Ще