Найкраще про взаємини та кохання.
В реальному часі.

Як вдосконалити себе?

Через яскраві пости друзів у соцмережах може з'явитися відчуття, що у порівнянні з іншими, твої успіхи набагато менші, а життя - нудніше. І взагалі, після перегляду стрічки новин, може виникнути бажання обкластися подушками й днями дивитися фільми, «заїдаючи» смуток морозивом. Але насправді у тебе немає приводу для хвилювання! Чому? Дізнайся з нашої статті.
далі →

Чи буває життя після…школи?

Випускні іспити позаду, і вже зовсім скоро почнеться зовсім інше життя (ура!). Вступ в університет чи інший навчальний заклад - теж величезний стрес. Але це лише верхівка айсбергу. Адже після того, як ти побачиш своє прізвище у списках із позначкою "зараховано", тобі треба буде пережити ще один етап - освоєння у новому колективі. Про ті методи, що допоможуть тобі у цьому, ми написали у нашій статті.
далі →

Стосунки в Інтернеті: “за” та “проти”

Звук сповіщення на телефоні змушує тебе перевіряти вхідні повідомлення по сто разів на день, а спілкуванню в мережі ти присвячуєш більше часу, ніж взаєминам у реальному житті? Віртуальні стосунки починаються саме так, адже за екраном, здавалося б, знаходиться той самий ідеал. Але чи так це насправді? Читай у нашій статті.
далі →
Ще