Якщо ти не знаєш що означає слово «френдзона» – це, напевно, навіть краще. Адже такий вид стосунків приносить мало приємних емоцій. І все ж краще прочитати цю статтю. Про всяк випадок. А якщо ти вже у френдзоні – саме час дізнатися, як звідти вибратися ...
Френдзона – це вид стосунків, коли одна людина таємно або явно закохана в іншу, а та сприймає її лише як друга.
Якщо дослівно перекласти це слово з англійської, то ми маємо поєднання – «зона дружби». У такій ситуації людина не хоче переступати вже усталений з кимось тип стосунків, їй комфортно з іншою людиною як з другом. Адже це передбачає спілкування, обмін ідеями й думками, спільні хобі та інтереси, прогулянки. А хто ж хоче втрачати друзів?
Якщо ти в такій ситуації, але хочеш вийти з френдзони, твоє завдання – показати себе з іншого боку. Потрібно дати зрозуміти, що ти можеш бути не тільки хорошим другом, але й ідеальною “половинкою”.
П’ять порад нижче допоможуть тобі в цьому процесі:
- Переконайся в тому, що ти не створюєш коханій людині дискомфорт своєю присутністю в зоні її особистого простору. Якщо на твої обійми й дотики він / вона реагує позитивно – це означає, що людина тебе підсвідомо приймає, довіряє – а це вже дуже добре!
- Спробуй змінити щось у своїй поведінці. Перетвори звичайну дружню прогулянку в романтичну: відвідайте ваш улюблений кінотеатр або кафе, організуйте прогулянку тими місцями, які пов’язані з історією вашого знайомства. Це допоможе підкреслити значимість ваших стосунків, їх історію та якісь особливі, традиційні речі.
- Змінюй себе. І це зовсім не означає, що потрібно «ламати» себе під ідеал коханої людини. Важливо бути самодостатньою особистістю, розвиватися, покращувати свої позитивні якості. Сильні та впевнені в собі люди завжди викликають симпатію та захоплення.
- «Розкрий карти». Якщо раптом ти відчуваєш, що нічого з описаного вище не діє, зроби рішучий крок – зізнайся у своїх почуттях. У цьому немає нічого поганого чи ганебного, адже закоханість – це прекрасне почуття, якому підвладна кожна людина. Можливо людина, яка тобі подобається, теж відчуває щось подібне, але, як і ти, боїться зізнатися. Страх втратити друга і важливу для тебе людину – це нормально. Але іноді краще відверто зізнатися у своїх почуттях, адже тоді ти будеш знати напевно, як діяти далі.
- Якщо раптом тобі не відповіли взаємністю, не засмучуйся. Головне в цій ситуації – намагатися зрозуміти людину, спокійно продовжувати спілкування далі й не нав’язувати свої почуття. Не варто сприймати це як крах стосунків. І взагалі, будь-яка ситуація несе за собою і частинку позитиву – цілком ймовірно, що через певний час ти (або ви вдвох) будете із посмішкою згадувати усю цю ситуацію.
За зображеня дякуємо цьому ресурсу.
Укладачки статті: Настя Свитко та Світлана Вертола.