Найкраще про взаємини та кохання.
В реальному часі.

Покурити? Скасувати!

Як нарешті кинути курити?!
16413698727_e68fa8a7d7_h

Перша цигарка. Причина, через яку вона опинилася у тебе в руках, може бути будь-якою – бо у вашій компанії усіпалять, тому що з сигаретою ти здаєшся собі впевненішим і трохи дорослішими… При цьому цілком імовірно, що перші затяжки не приносили тобі ніякого задоволення. Але, зі збільшенням кількості викурених цигарок неприємних відчуттів стає менше, бо починає працювати пастка на ім’я нікотин, і на зміну вчорашньої цигарки «за компанію» приходить потреба у нових і нових порціях цієї далеко не нешкідливої речовини.

Тим не менш, зупинитися можна. Спробуємо? Ми склали для тебе список найдієвіших порад що допоможуть нарешті припинити палити. Отже:

  • Напиши

Напиши де завгодно про своє рішення кинути курити. У щоденник, особистий щоденник, на яскравий стікер або деінде. Можна записати й усі ті причини, через які ти хочеш це зробити. Приміром, тобі важко дихати під час занять спортом, або тобі не подобається, що від тебе пахне, як від попільнички, або ти не готовий витрачати гроші на цигарки.

  • Розкажи

Поділися своїм рішенням із ким-небудь, кому ти довіряєш. Навряд чи це будуть батьки, адже ти, скоріш за все, приховуєш від них свою звичку. Але завжди знайдеться хоча б один із твоїх друзів, який і сам не курить, і тебе зможе підтримати у цьому рішенні.

Стоп-день

Обери конкретний «стоп-день», коли ти перестаєш курити, відзнач його на календарі, повідом про це людині, яка тебе підтримує. Нехай цей день у твоїй свідомості сприймається як рубіж, за яким починається життя, вільне від паління. Дехто намагається кинути курити не одразу, а поступово зменшуючи кількість викурених цигарок, але цей спосіб, як правило, не надто ефективний.

  • Позбудься

Позбудься цигарок, просто викинь все, що в тебе є. Не залишай ніяких «заначок» про всяк випадок. Попільнички та запальнички тобі теж більше не знадобляться, так що і з ними розлучаємося без жалю.

  • Випери свій одяг

Випери свій одяг, щоб позбутися запаху тютюну, яким він просякнутий.

  • Проаналізуй

Подумай, із чим саме у тебе пов’язане, зазвичай, бажання закурити. Це може бути чашка кави, або бажання заглушити голод, або вечірка з друзями. У подібних ситуаціях люди курять найчастіше автоматично, навіть не відчуваючи у цьому особливої ​​потреби. Якщо ти знаєш, що саме підштовхує тебе до куріння, спробуй уникати цих ситуацій, або тримай напоготові жувальну гумку або льодяники, щоб замінити ними цигарки.

  • Будь зайнятим

Знайди, чим зайнятися. Перевірено на досвіді, чим менше в тебе залишиться вільного, незаповненого справами часу, тим рідше ти будеш згадувати про цигарки. Крім того (і це важливо для дівчат з їх турботою про те, щоб, кинувши курити, не погладшати), чим більш активним буде твоє життя, тим менше у тебе шансів набрати зайву вагу.

Oops, I did it again …

Якщо ти в якийсь момент зірвався або не втримався від бажання покурити, не сприймай це як катастрофу, що перекреслює усі попередні зусилля. Всі люди мають право на помилки, і якщо ти розумієш, що саме стало причиною зриву, наступного разу тобі буде простіше уникнути подібної ситуації.

Вийшло? Розкажи нам про свою історію перемоги над курінням.

Фотографію для цієї статті ми знайшли тут.

Слідуй за нами:

ВКонтакте