Найкраще про взаємини та кохання.
В реальному часі.

14 звичок людей, які неймовірно подобаються оточуючим

Чому одні люди подобаються всім, не докладаючи ніяких зусиль, а іншим, незважаючи на старання, так і не вдається завоювати прихильність оточуючих. Дізнайся як стати привабливішими (і мова піде не про зовнішність ...).
1371079995-002-10-shagov-k-uspehu

Наполеон Хілл, автор популярного бестселера “Думай і багатій”, в одному зі своїх есе описав звички людей, яких просто обожнюють оточуючі.

Як приклад такої видатної людини Хілл наводить особистостість Чарльза Шваба, промислового магната у сфері виробництва сталі. Завдяки своїй непересічній особистості, Шваб зумів прокласти стежку від простого роботяги до керівника з річною заробітною платою в 75 тисяч доларів і регулярними бонусами у вигляді сум з шістьма нулями (астрономічні цифри для того часу – початку минулого століття).

Бос Шваба, відомий підприємець Ендрю Карнегі, так відгукувався про роботу свого підлеглого: “Річна зарплата сплачувалася Швабу за роботу, яку виконував він сам, а мільйонні бонуси були заохоченням за те, що Шваб, завдяки своїм видатним особистісним якостям, змушував робити інших”.

Отже, ось ті 14 звичок, рис характеру та манер поведінки, якими володіють люди з видатними особистісними якостями:

1. Вони створюють позитивний психологічний настрій і заряджають ним оточуючих

Завжди простіше бути цинічним, жартувати над іншими і песимістично дивитися на світ. Але з таким ставленням непросто домогтися успіху і завоювати хорошу репутацію. А ось позитивний настрій, навпаки, істотно сприяє досягненню цих цілей.

2. Вони завжди розмовляють в поважному, доброзичливому тоні

Такі люди завжди впевнені в тому, що говорять. Тому їхня мова спокійна і усвідомлена, що надає їй приємного звучання.

3. Вони уважно вислуховують своїх співрозмовників

Спілкування в зарозумілій повчальній манері – це відмінний спосіб задовольнити власне Его. Але це провальний шлях для тих, хто хоче сподобатися своїм співрозмовникам і побудувати дружні стосунки.

4. Вони вміють зберігати самовладання в будь-якій ситуації

Надто емоційна реакція, як позитивна, так і негативна, може створити про людину погане враження. Пам’ятайте, що часто мовчання може набагато ефективніше донести інформацію до співрозмовника, аніж наповнені негативними емоціями слова.

5. Вони спокійні

Доречність слів і вчинків – це одна з найважливіших якостей, яку люди люблять і за яку шанують інших.

6. Вони неупереджені та відкриті

Люди, закриті для нових ідей, якіпідтримує стосунки виключно з однодумцями, втрачають можливість не тільки особистісного розвитку, а й можливість професійного зростання.

7. Вони посміхаються, розмовляючи з іншими

Хілл стверджує, що найдорожчою власністю американського президента Франкліна Рузвельта була його чудова посмішка на мільйон доларів. Саме вона мимоволі змушувала його співрозмовників бути більш відкритими під час спілкування.

8. Вони знають, що зовсім не обов’язково озвучувати всі свої думки

Такі люди знають, що не варто ображати людей, висловлюючи всі свої думки і судження, навіть якщо ці вони правдиві.

9. Вони не люблять зволікати

Зволікання – це показник того, що ви боїтеся діяти. Що, у свою чергу, є показником вашої недостатньої ефективності.

10. Вони здійснюють як мінімум один добрий вчинок щодня

Вони допомагають іншим просто так, не очікуючи винагороди.

11. Вони не скаржаться на невдачі, вони виносять з них уроки

Люди захоплюються тими, хто вміє з гідністю приймати і переживати невдачі. Успішні люди дякують долі за ту життєву мудрість, яка б не прийшла до них, якби їм не довелося зіткнутися з невдачею.

12. Вони спілкуються зі своїм співрозмовником так, ніби це найважливіша людина в світі

Ті, хто найбільше подобається іншим, використовують спілкування як спосіб дізнатися більше про співрозмовника, тому вони дають йому можливість висловитися.

13. Вони вміють щиро, без підлабузництва похвалити інших

Вони не втрачають можливості похвалити інших, але роблять це тільки тоді, коли похвала дійсно заслужена.

14. У них є людина, до чиєї думки щодо власних недоліків вони прислухаються

Успішні люди не вдають із себе когось іншого, щоб сподобатися оточуючим. Вони подобаються іншим такими, якими є насправді. Один з їхніх секретів у тому, що вони постійно працюють над своєю поведінкою і репутацією. А наявність людини, яка вказує їм на їхні недоліки, допомагає безперервно продовжувати процес особистісного зростання.

Тому, якщо у тебе розвинені не всі з цих якостей – ти тепер знаєш над чим варто працювати, щоб бути не тільки популярним, а й успішним!

Більше читай тут, а картинку ми знайшли тут.

Слідуй за нами:

ВКонтакте